Palo Santo Tütsü Nedir?

Meditasyon ve benzeri uygulamalarda ortamda pozitif enerji yaratmak için tütsü kullanımına yer verilmektedir. Amazon şamanları tarafından kutsal olarak da kabul edilen Palo Santo tütsü ise sadece ortamdaki negatif enerji için değil aynı zamanda ortamdan kötü ruhların arındırılması içinde kullanılmıştır.

Palo tütsü farklı ve hoş olan kokusu içinde tercih edilirken sakinleştirici ve iyileştirici etkisi içinde satın alınabilmektedir. Farklı ebatlarda kesilen ve yakıldığında hemen tükenmeyen Palo Santo tütsü ağacın doğal kokusunda gelen narenciye, çam ve nane kokularını ortama sunar.

Palo Santo Tütsü Nereden Alınır?

Palo Santo tütsü geçmişten günümüze kadar kullanımına yer açılan özel bir tütsüdür. Ortamda yer alan kötü enerjinin yok edilmesine destek olmanın yanı sıra iyileştirici ve sakinleştirici etkiye sahip olması ile bilinen tütsüyü kendiniz için ya da sevdiklerinize armağan olarak satın alabilirsiniz.

Palo Santo tütsünün satın alınmasında ise orijinal seçime yer vermek için https://www.mistikdukkan.com/ adresinde yararlanabilirsiniz. Hemen adresi ziyaret ederek ürün siparişinizi hemen gerçekleştirerek siparişinizi verebilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2023 Haprika. Tüm Hakları Saklıdır.