Metalik Dövme Modası

Son zamanların modası metalik dövmeler, yaz mevsimi yaklaşırken dövme tutkunlarının en çok tercih ettiği dövme çeşitlerinden biri oldu. Hem şık hem de oldukça renkli duran bu dövmeler sayesinde özellikle plajlar bu yaz ışıl ışıl olacak gibi görünüyor.

dövme modası

dövme modası

Metalik Dövme İle Aksesuar Şıklığı

Özellikle Helenistik dönem hayranlarının sıkça tercih ettiği metalik dövmeler, gümüş veya altın renklerinde kullanılabiliyor. Bu dövmelerin en önemli özelliği ise, altın ve metalik renklerde olduğu için aynı zamanda aksesuar görevi de görmesi. Bu özelliği sayesinde siz de metalik dövme yaptırarak, vücudunuzun farklı yerlerinde aksesuar varmış izlenimi yaratabilirsiniz.

dövme modası

dövme modası

Takı takmayı çok seviyor ama plajda bozulacağı ya da denizde kaybolacağı endişesiyle tercih etmiyorsanız, metalik dövmeler sizin bu isteğinizi rahatlıkla karşılar ve plajda bile oldukça şık görünmenizi sağlar.

dövme modası

dövme modası

Metalik dövmelerin diğer dövme tekniklerinden herhangi bir farkı yok. Kalıcılığı da yapılışı da aynı şekilde. Sadece kullanılan boya malzemeleri ve renkleri diğer dövmelere göre daha farklı. Sonuç olarak elinizde, bacağınızda, kolunuzda ve bileklerinizde, sırtınızda ya da gerdanınızda kullanabileceğiniz metalik dövmeler ile farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2023 . Tüm Hakları Saklıdır.