Kadın Blazer Ceket Giymenin 9 Yolu

Bazı kıyafetler kadınları bambaşka bir görünüme bürüyebiliyor. İşte bunu fark eden kadınlar da bu kıyafetleri olabildiğince sık kullanmak istiyor. Fakat bu durumda sürekli benzer şıklıklar sergilemek de kaçınılmaz oluyor. Görünümü en çok değiştiren kıyafetlerin başında blazer ceketler geldiğinden sizler için kadın blazer ceket giymenin 9 yolu araştırması yaptık. Bu sayede benzer şıklıklar değil, farklı görünümler sergileyebileceksiniz.

  1. Ceketinizin önünü ilikleyin ve kollarını da sadece birkaç kat katlayın. Ceketin önünü iliklemeniz gerektiğinden bu kullanımı kış aylarında tercih etmenizde fayda var. Desenli olmayan, sade kumaştan dikilmiş ceketler bu kullanım için çok daha ideal olabilir.
  2. Yaz ve sıcak bahar günlerinde kullanabileceğiniz bir diğer öneri de ceketi omuzunuza atmanız olacak. Hem cool hem de dinamik bir görünüm sergilemenize yardımcı olabilir.
  3. Bazı blazer ceketlerin kol boyu yaklaşık yarım cm daha uzun olur. Eğer gardırobunuzda bu ceketlerden varsa önü açık olarak kullanmanız çok daha havalı görünmenizi sağlayabilir. Bu durumda kol çantası değil el çantası kullanmaya da özen gösterin. Şıklığınızı tamamlayacak bu detayı gözden kaçırmayın. 
  4. İçinize straplez bir bluz giyerek ceketinizin önünü kapatın. Straplez parçanın iddialı bir renk olmasına özen gösterin. Ceketinizin şıklığını en net şekilde gözler önüne serecek bu kullanım şık davetlere katılırken dahi uygulanabilir. Elbette bu kombinde kolye kullanmamanız gerekiyor.
  5. Ceketinizi fular eşliğinde kullanın. Fuları yandan bağlamak son dönemin trendi!
  6. Ceketin önünü açın ve kollarını katlamadan yukarıya doğru sıvayın. Cesur ve atılgan kadın imajı veren bu kullanımı sıklıkla tercih edebilirsiniz.
  7. Blazer ceketi kot pantolon ve spor ayakkabı ile kombinleyin.
  8. Yazlık bir elbise ile yazlık bir blazer ceket kombini yapabilirsiniz.
  9. Ceketin kollarını dirsek üstüne kadar katlayarak da etkileyici görünebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 . Tüm Hakları Saklıdır.