Jean Stili Nedir?

Eskiden dayanıklı bir giyim kumaşı olarak görüldüğünden, işçi kumaşı tanımlaması alan jean, günümüz moda sınıflamasında, artık bir stilin adı . Bu stil, onun etekten, pantolona, elbiseden, tuluma kendini göstermesi ile ortaya çıktı.

jean modası

jean modası

Detaylar ile Parlayan Tarz

Şık detaylar ile her marka kendine özel, orijinal tasarımlar ile koleksiyonlarını moda sevenlere sunuyor. Geçtiğimiz sezonlara kıyasla temel giyim parçalarında daha sık kullanılacağı, tamamlayıcı parçalarda esintilerinin kendini göstereceği kesin. Yaz modasında, hem spor havasından, hem şık duruşundan bir şey kaybetmeyecek ve göz kamaştırmaya devam edecek.

jean modası

jean modası

Modayı takip eden her kadının, dolabına gireceğine, erkeklerin hoş jean gömlekleri renkli pantolonlar ile tamamlayacağına kesin gözüyle bakılıyor. Modanın dümenini çevirdiği, jean trendi, dantelden, payete bir çok malzeme ile buluşarak daha şık ve gösterişli hale getiriliyor.

jean modası

jean modası

Farklı olmaktan hoşlananların idealı parçaları, farklı tasarımlar ile birleştirerek, kendi stilini parlatacağı bir yaz geçirileceği kesin. Jean parçaların, en çok tercih edilen rengi tabi ki mavi tonları. Bu tonlarla en iyi görünüm, kahve ve taba tonlarında aksesuarların bir arada kullanılması ile sağlanıyor. Ayrıca ekru rengi detaylara yönelerek, daha cazibeli bir tarz yaratmak mümkün.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2022 Haprika. Tüm Hakları Saklıdır.