Evde Sonbahar Kış Etkisini Yaratma

Evlerde mevsimlere göre şekillenen yapılardır. Birçok anlamda evin enerjisi ile mevsim enerjisinin aynı olması insan huzurunda olumlu etkileri yaratan bir durumu meydana getirebiliyor. Ev dekorasyon uygulamanız içinde sonbahar ve kış etkilerine yer açmak hem daha keyifli alan yaratmanıza hem de daha düzenli bir alan içinde yaşamanıza sebep olacaktır. Bunun için ise birkaç detay ile şekillendirmeye yer açmanız mümkün.

apartment-2094654_640

  1. Yazdan kalan dergi, eşya ya da yaza dair olan eşyalarınızı deponuza ya da herhangi bir alana kaldırın. Diğer mevsimde kullanmayı düşünmediğiniz ürünleri evinizden uzaklaştırın ya da ihtiyaç duyan kişilere verin.
  2. Ev dekorasyonunuz içinde hem odalarda hem de balkon ya da bahçe alanlarında keyifli zaman geçireceğiniz alanları yaratın.
  3. Balkonda ya da bahçenizde şalınıza sarılarak kahve yudumlamak da oldukça holş bir duygudur. Bunu yaşamak içinde rahat ve güzel bir ortamı oluşturmanız gerekebilir.
  4. Evinizde mumlara, ahşap aksesuarlara, sanatsal dekoratif unsurlara ve içinizi ısıtacak diğer tüm görsel ürünleri aksesuar olarak kullanabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 . Tüm Hakları Saklıdır.