Dekorasyonda Antre Şıklığı Yaratın

Dekorasyon uygulamaları içinde en önemli olan kısım evin giriş alanıdır. Antre olarak nitelendirilen bu alan hem eve ilk giriş anınızda size pozitif bir enerji sunacak hem de misafirlerinize olumlu bir enerji verecektir. Bu denli önemli olan bir bölüm için yapılacak olan dekorasyon uygulamasında ev içi temaya uygun hareket edilmesi de önemlidir.

household-2404521_640

Antre Dekorasyonunda Nelere Yer Verilebilir?

Dar ve Karanlık Antre

Antre dekorasyon şıklığında yapılabilecek olan birçok uygulama vardır. Ev giriş alanınız dar ve karanlık ise bu alana abajur, mumlar ve LED aydınlatmalar koyarak aydınlatabilirsiniz. Aynı zamanda ayna koymakta derinlik yaratacağı için bu alanı daha geniş ve ferah bir alan sunacaktır.

Küçük Antre

Antreniz geniş bir alan değil ise bu alanda portmanto koyma imkânınız yok ise askılar, kancalardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca şık ve dekorasyon stiliniz ile uyumlu bir duvar kağıdını bu alana uygulayarak hareketlilikte kazandırmanız mümkün.

Geniş Antre

Geniş bir antreye sahip iseniz bu alanda portmanto kullanımına yer verebilirsiniz. Geniş ve şık bir portmantonun yanı sıra küçük bir banka da yer açabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 . Tüm Hakları Saklıdır.