Bir İzmir Psikiyatri Kliniği İhtiyacınız Olduğunda…

Akıl sağlığı tesisleri devlet kapsamında çok sınırlıdır ve birçok ülkenin psikiyatri hizmetlerinin büyük bir kısmı, özel klinik ve hastaneler tarafından sağlanır. Çoğu ilimizde de özel psikiyatri klinikleri yaygın, fakat İzmir psikiyatri kliniği ihtiyacınız olduğunda ne yapmalısınız? İzmir’de hizmet veren birbirinden değerli psikolog ve psikiyatristler arasında iyi bir tavsiye almak isteyebilirsiniz.

Upset young woman talking to a female psychologist with her husband aside

Upset young woman talking to a female psychologist with her husband aside

En İyi İzmir Özel Psikiyatri Kliniği

Davranışsal sağlık sorunları işinizi, ilişkilerinizi ve günlük yaşamınızı ciddi anlamda etkilediğinde, yardım isteme zamanıdır. Doç. Dr. Ozan Pazvantoğlu yönetimindeki özel İzmir psikiyatri kliniği, yetkin psikoterapistlerden oluşan kadrosu ile iyileşme sürecinize destek olabilir. Şizofreni, akut psikoz, obsesif kompulsif veya dissosiyatif bozukluklar, anksiyete bozuklukları, panik atak, fobi veya diğer küçük psikiyatrik problemler söz konusu olduğunda psikiyatrist ve psikolog Doç. Dr. Pazvantoğlu kesinlikle en doğru tedavileri uygulayacak ve en kısa sürede hayata dâhil olmanıza katkıda bulunacaktır.

Siz veya sevdiğiniz biri zihinsel sorunlarıyla mücadele etmeye çalışıyorsa bunu yalnız yapmak zorunda değilsiniz. Hastaların tercihlerine, gereksinimlerine ve değerlerine saygılı ve duyarlı olan psikiyatrik sağlık merkezine ozanpazvantoglu.com web adreslerinden ulaşabilir, size özel çözümler için iletişime geçebilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2021 Haprika. Tüm Hakları Saklıdır.