6 Adımda Youtube’da İzlenmeyi Arttırmanın Yolları

Oldukça popüler olan Youtube; özellikle video çekimi yapıp bunu herkes ile paylaşabilmenin yepyeni bir yoludur. Hiç tanımadığınız insanların en komik hallerini, sakarlıklarını ya da buna benzer birçok görüntüyü izlemenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra videolara yorum yapma ve video çekimi yapan kişi ile bu yola irtibatta geçmeniz de mümkün. Youtube de video çekimlerinin konulmasının ardından herkesin merak ettiği tek bir konu olur. Kaç kez izlenir? Bu oldukça önemli bir konu haline gelip sizin sürekli takipte kalmanıza bile sebep olabilir. Fakat isterseniz 6 adımda Youtube’ da izlenmeyi arttırma yollarını da uygulayabilirsiniz.

Youtube’ da İzlenmeyi Arttırma için Tavsiyeler

  1. Videonuzun çevresine yerleştireceğiniz çeşitli hatırlatmalar ile size yeni bir yol açabilir. Bu uygulama sayesinde diğer videolarınızla bağlantı kurulmasını sağlayabilir ya da videoyu izleyen kişilerin kanalınıza üye olmasını sağlayabilirsiniz. Bu alanda açacağınız üye ol butonu bunun için son derece etkilidir.
  2. Video döndükten sonra ekrana gelen playlist izlenmeyi artırın diğer bir yoldur. Bu uygulamayı video sonuna koyarak izlenme sayınızı artırmanız mümkün olabilir.
  3. Kanalınıza ne kadar çok üye yaparsanız izlenmeler o kadar da artacaktır.
  4. Videonuz izlendikten sonra yorun kısmında yazan kişilere cevap vermeniz ve sonrasına da üyelik teklif etmeniz hem videonuzu izletecek hem de üye kazanmanıza sebep olacaktır.
  5. Videonuza çok emek vermiş olabilirsiniz. Çevrenizce de beğenileri toplamış olan bir video olabilir. Fakat bu Youtebe’ da izlenme rekoru kıracak demek değildir. Bu sebep ile öncelikle güncel olan içerikler hakkında videoları hazırlayın. Bu alanda oluşan aramalarda böylelikle sizin videonuzda yer alacak ve izlenecektir.

Youtube’ da bulunan bülten uygulaması ile üyeleriniz ile iletişim de kalmanızda izlenmeyi etkiler.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2022 Haprika. Tüm Hakları Saklıdır.