Lastik Koruma Zincirleri Ne Zaman Kullanılır?

Tekerlekli bir birimin çalışması için en yüksek maliyet faktörü olan lastikler kesiklere, delinmelere ve diğer hasarlara karşı hassastır. Bir lastik koruma zinciri veya tyre protection chain en iyi şekilde, lastiklerin sırt ve yan duvarlarındaki tüm savunmasız kısımlardaki hasarlara karşı bir bariyer oluşturmak için lastikleri kapsayan çok sıkı bir ağ olarak tanımlanabilir. Arazi şartlarının durumuna göre, inşaat ve madencilik ağır iş makineleri başta olmak üzere lastik koruma zinciri kullanımı oldukça yaygındır.

Lastik Koruma Zinciri Kullanmanın Avantajları

  • Özel güçlendirilmiş lastik koruma zinciri veya tyre protection chain çözümleri maksimum mukavemet, optimum aşınma hacmi ve yoğun iç ve dış ağ ile özel yan koruma sağlar. Yeraltı veya yerüstü tüm işlerin kolaylıkla ilerlemesine imkân tanır.
  • Ağır iş makineleri, kepçeler veya damperli kamyonlar, lastikleriyle her zaman daha büyük ve daha ağır işler içindir. Kaliteli lastik koruma zincirleri çekiş gücü ve maksimum güvenliği garanti eder.
  • Özel lastik koruma zincirleri üreticisi laszirh.com adresinde inceleyebileceğiniz gibi her tür tekerlek tipine uygun koruma zincirleri, kaya, ateş, karlı ve buzlu yollar dâhil en zorlu şartlar için özelleştirilebilir. Ayrıca optimum lastik koruması, lastik bakım maliyetlerinin azaltılması anlamına gelir.
 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Haprika. Tüm Hakları Saklıdır.