Her Bitkisel Çay Anne Sütü Üretimini Arttırır mı?

Anne sütü üretimini doğal olarak arttırmak için geleneksel olarak, rezene, ahududu yaprağı, yonca, ısırgan otu, papatya devedikeni, anason kişniş, kimyon gibi bitkiler ve bitki tohumlarının kullanımı yaygındır. Neyse ki hazır süt çayı kolaylıkla bulabileceğiniz bir ürün olduğu için bu doğal bitkileri tek tek aramak, bir araya getirmekle uğraşmak zorunda değilsiniz.

cocuklara-kahvaltida-sut-yerine-kusburnu-cayi-verin
Süt Çayı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Birçok doğal gıda mağazası, market ve baharatçılarda süt çayı adı altında satılan ürünler bulabilirsiniz. Fakat ne yazık ki birçoğunun anne sütü arttırıcı çay olmadığı, tamamen ticari amaçla satılan ve içeriğinde ne olduğunu bilemediğiniz sözde süt çayları olduğu ortaya çıkıyor. Emziren bir annenin, vücuduna alacağı her şeyin, bebeğine sütü ile doğrudan geçeceğini düşündüğünüzde, süt çayı satın alırken de çok dikkatli olunması gerekir.

İçeriğinde doğal anne sütü arttırıcı bitkiler ve baharatlar bulunan süt çayı veya lohusa şerbeti satın almak istiyorsanız güvenilir adreslere yönelmelisiniz. aliunyazicibaharat.com online alışveriş sitesinden içiniz rahat bir şekilde süt çayı çeşitleri ve Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Ürünleri dâhil doğal, sağlıklı gıdalar satın alabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Haprika. Tüm Hakları Saklıdır.