Henüz ISO 9001: 2015 Sertifikalı Değil misiniz?

Kalite yönetimi, sizi rakiplerinizin önünde tutmak için gerekli bir iyileştirme sürecidir. ISO 9001 kalite yönetimi sistemi, iso 9001 2015, belgelendirme süreci, prosedürler ve kontroller için bir çerçeve sunar. Vizyoner bir girişimci iseniz, şimdi işinizin her alanını geliştirecek bu kalite yönetim sistemini uygulayarak, büyümenize yardımcı olacak değişikliklere hazırlamanız için iyi bir zamandır.

iso-9001-2015
ISO 9001: 2015 Sertifika Alma Aşamaları

ISO 9001’in son versiyonu olan iso 9001 2015 Standardı sertifika alma aşamaları şunları içerir:

  • Dâhili olarak veya bir ISO danışmanı tarafından gerçekleştirilen denetim hazırlığı
  • Dokümantasyonlu yönetim sisteminin gözden geçirilmesi için ideal olarak sertifikalandırma kuruluşu tarafından yapılan Aşama 1 denetimi
  • İlk denetimden sonra herhangi bir eksiliği kontrol etmek için Aşama 2 denetimi
  • Herhangi bir uygunsuzluk giderildikten sonra sertifika kararı
  • ISO 9001 Sertifikası’nın verilmesi
  • Devam eden gözetim denetimleri

ISO standartlarının başarısı, yönetim sistemlerini izlemek için gerçekleştirilen sürekli iyileştirme, kontrol veya denetim sürecidir. Bu, müşterilerinize işletmenizin yürürlükte olduğu süreçleri bulunduğunu ve bunları tanınmış standartta tuttuğunu kanıtlar. Bu amacınızda size çözüm ortağı olabilecek http://kilavuzdanismanlik.com web adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bir Kalite Yönetim Sistemi, kurumun stratejik hedeflerini kapsamalıdır ve bu nedenle profesyonel desteğe ihtiyaç duyar.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Haprika. Tüm Hakları Saklıdır.