Düğün için Gelin Tacı Modeli Nasıl Seçilir?

Bir gelin tacı, bir kadının düğününde giyebileceği en gurur verici ve muhteşem mücevherdir. Başın üstünde parıldarken, kraliyet veya statünün yüce bir göstergesidir. Pek çok gelin tacı modelleri arasında seçim yapmak kolaydır ama düğün gününüzde harika bir gelin tacı takmak için birkaç baz kritere odaklanmak önemlidir.

gelin-tac-modelleri

Gelin Tacı Seçmek için 3 Önemli İpucu

Yüzünüze uygun gelin tacı seçin: Uzun bir yüzünüz varsa, yüksek, sivri çıkıntılı bir gelin tacı modeli yüzünüzün daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Yuvarlak bir yüzünüz varsa, yuvarlak bir stil daha ay gibi görünmesini sağlayacaktır. Yüz şeklinizin tam tersi bir gelin tacı modeli tasarım deneyin.

Gelin tacı gelinlik, saç ve makyaj stilinize uygun olmalı: Kristal taşlar, inciler veya çiçeklerle bezeli, farklı boyutlarda ve tarzlarda birçok gelin tacı modelleri mevcut ve uygun tercihler yapabilirsiniz. Bununla birlikte genel bir kural olarak, gelin tacı stiliniz, saçınıza taktığınızda kendinizi en rahat hissettirendir.

Düğün konseptine uygun gelin tacı modelleri: Kişisel tarzınıza ve düğün konseptinize uygun gelin tacı modeli https://www.hayalperestboncuk.com.tr/gelin-taclari-12 arayın. Bir kır düğünü için çiçekli gelin taçları iyi bir seçenek iken bir saray düğünü için bol kristal taşlı daha gösterişli bir gelin tacı seçmek daha uygun olabilir.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Haprika. Tüm Hakları Saklıdır.