Dekorasyonunuzu Yenileme Fikirleri

Dekorasyon uygulamanızdan memnun değilseniz ya da yeni bir ev dekorasyonu yapmaya hazırlanıyorsanız farklı birçok uygulama arasında aklınızın karışması oldukça normaldir. Bu sebep ile net olarak aslında ne istediğinize karar vermeniz son derece önemlidir. Resimlerde oldukça hoş olan bazı dekorasyon örnekleri evinizde istediğiniz havayı yakalamanıza sebep olmayabilir. Aynı etkiyi göremeyip hüsrana uğramamak için öncelikle kendi zevkinize uygun içerikleri araştırmanız gerekir.

george-eastman-house-70173_640

Öncelikler Ne Olmalı?

Dekorasyon uygulamanızda önceliğiniz uygulama yapacağınız alanın genişliğini iyi belirlemedir. Eğer küçük ve dar bir alan ise açık tonlara yer vermeniz önerilir aynı zamanda tek bir duvara yapacağınız üç boyutlu duvar kâğıdı uygulaması veya büyük boy ayna odanın daha derinlik kazanmasına destek olacaktır.

Oda genişliğinin hesaplanması sonrasında ise renk seçimleri ve mobilyaların yerleşim şekline önem vererek yerleşim sonrasında kalan alanın hesaplanması yer alır. Böylelikle yaşam alanınızı ferah ve istediğiniz şekle dönüştürürken daralan bir yer içinde karmaşaya sebep olmadan dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Sonrasında ise listenizi hazırlayarak zevkinize uygun olan ürünleri alabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Haprika. Tüm Hakları Saklıdır.