Dar Kot Pantolon Nasıl Genişletilir?

Mağazada denediniz ve içerisine kolaylıkla girdiniz. Birkaç gün sonra aldığınız sadece yarım kilo dahi kotunuzun içerisine girmenizi önlüyor. Elbette pes etmiyoruz ve dar kot pantolon nasıl genişletilir sorununun yanıtını uyguluyoruz. Öncelikle ısıl su hazırlayın ve bir kova ya da leğen içerisine koyun. Sonrasında pantolonunuzu içine koyarak yarım saat bekletin.

Dar Pantolonu Genişletmenin Yolu

Beklettikten sonra çıkarın ve suyunu iyice sıkın. Sonrasında ise eliniz ile çekiştirerek ütülemeye başlayın. Ütü ile tamamen kuruyana kadar pantolonu eliniz ile çekerek genişletmeye devam etmeniz gerekiyor. Bu yöntemi uygulamanızın ardından kot pantolonun en az yarım beden genişlediğini göreceksiniz. Peki, pantolon her daim bu genişlikte mi kalacak?

jeans-1751_640

Elbette hayır. Hiç merak etmeyin, çamaşır makinesinde yıkadıktan sonra satın aldığınız görünüme yeniden ulaşacağından emin olabilirsiniz. Az da olsa kilo alıp giyemediğiniz tüm kot pantolonlar için bu yöntem işe yarıyor. Ancak kumaş pantolonlara sakın uygulamaya kalkmayın. Aksi halde kumaş pantolonlarınızın deforme bir görünüm almasına neden olabilirsiniz. Üstelik geri dönüşü de olmaz!

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Haprika. Tüm Hakları Saklıdır.