Cam Balkon Su Yalıtımı

İster yeni bir yaşam alanı, mutfak ya da apartman kompleksinin üst katındaki düz bir çatı üzerinde olsun, yaşamsal her noktada birçok cam balkon alanı ve teras yaratılır. Popüler bir uygulama olmasına rağmen son zamanlardaki bir araştırma, balkon su yalıtımının cam balkon alanlarında en yüksek başarısızlık oranına sahip olduğunu gösterdi. Bu noktada malzeme ve firma seçimi büyük rol oynuyor. Zira balkon yüzeyini su veya rüzgâr geçirmez hale getirmek için büyük dikkat gösterilmelidir.

Cam Balkon Mıknatıslı Fitil Teknolojisi Nedir?

Mıknatıslı fitil, cam panellerin birbirine mıknatıs şeritler ile sabitlenmesi ve su ya da hava akımı için geliştirilmiş bir tekniktir. Su sızdırmazlığından önce, doğru bir çalışma ve sabitleme yapılmalıdır. Sonraki aşamada sızdırmazlık malzemesi veya balkon su yalıtımı sağlanmalı ve küpeşte direklerinin çeliğine mıknatıslı fitil eklenmiş olmalıdır.

architecture-3299382_640

Seçilen cam balkon malzemesi, etrafındaki malzemeler kadar doğru genişleme kapasitesine sahip olmalı ve mıknatıslı fitil bunlara yapışabilmeli, iyi bir bağ ve mühür oluşturabilmelidir. Kırılgan bir maddenin seçilmesi, çeliğin maddeden daha fazla genişleyeceği ve bu noktada bir sızıntının ortaya çıkabileceği kadar iyi olmayacaktır. http://www.bkscambalkon.com en yeni ve en iyi cam balkon malzemeleri bulabileceğiniz nadir adreslerden biridir. Ziyaret etmenizi öneririz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Haprika. Tüm Hakları Saklıdır.