Asetat Kutu İmalatı Nasıl Yapılır?

Görüntüsü toz şeker ve kaya tuzuna benzeyen sodyum asetat, asetik asidin tuzu veya esteri olan bileşiktir. Asetat, su ve ısı değişimine karşı gösterdiği reaksiyon ile asetat kutu imalatı için ideal form olan şeffaf ince plakalar haline gelir. Bu şeffaf plakalar, çeşitli milimetrik kalınlıklarda ve uzunluklarda kesilerek ambalaj üretimine hazır bekletilir. Genellikle, şeffaf katlanır kutular, bir içecek şişesi ile aynı malzeme olan PET’ten veya PVC’den imal edilebilir.

asetat-kutu-3

En İyi Asetat Kutu İmalatı

Asetat, kolay işlenebilir bir malzeme olsa da asetat kutu imalatı, iyi bir teknik bir alt yapı, teknik bilgi donanımı ve yüksek deneyim gerektirir. Bu, ürününüzü sergilemek için en iyi şeffaf ambalaj stilini ve yapısının tasarlanmasını sağlar. Şeffaf plastik kutu imalatı çoğu zaman müşteri spesifikasyonlarına ve gereksinimlerine göre özel olarak üretilir.

Ürününüzü birkaç adım öne çıkarmak için kesinlikle asetat şeffaf ambalaj modelleri düşünmeniz gerekir. ozambalaj.com bu alanda özel birkaç ambalaj üreticilerinden biri ve en iyisidir. Yaratıcı tasarım ekibi, ambalaj uygulamanız için şeffaf asetat katlama kutu stilini, en iyi kapatma türü ve şeklini hazırlayacaklardır.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Haprika. Tüm Hakları Saklıdır.